BUSY DO HOLANDII

Komfortowy 9 osobowy Bus do Holandii, odbiera naszych pasażerów z terenu Polski.

Busy Polska Holandia, czy Holandia Polska. Przewóz osób do Holandii, czy też z Holandii do Polski.

To co dla Państwa ważne w trakcie przejazdu do Holandii, to czas, cena, wygoda i bezpieczeństwo, dlatego staramy się sprostać tym wymaganiom i stawiać je na najwyższym poziomie nasze usługi.

Wyjazdy odbywają się z 12 województw Polski. Odbieramy klientów z województw: dolnośląskiego, kujawsko-pomorskiego, lubelskiego, lubuskiego, łódzkiego, małopolskiego, mazowieckiego, opolskiego, podkarpackiego, śląskiego, świętokrzyskiego i wielkopolskiego.

Nasze busy do Holandii docierają do wszystkich miast w Holandii. Główne kierunki to stolica kraju Amsterdam oraz miasta Rotterdam i Haga, każde z nich liczy mnóstwo Polaków.
Pozostałe kierunki wybierane przez naszych pasażerów to głównie:

Utrecht
Eindhoven
Tilburg
Groningen
Almere
Breda
Nijmegen

a nawet wszystkie najmniejsze miejscowości.

Na podstawie 12 letniego doświadczenia wiemy, że głównym atutem warunkującym wybór przewoźnika przez klientów jest w pierwszym rzędzie nie czas czy komfort podróży, lecz jej bezpieczeństwo. Bus do Holandii czy też bus do Polski, cieszą się dużym zaufaniem klientów jeśli są oni pewni tego, że firma jest w odpowiedni sposób ubezpieczona ubezbieczeniem NNW, jej kierowcy, sztab logistyczny oraz właściciel wyróżniają się odpowiednimi kompetencjami a samochody przechodzą regularne przeglądy w salonach samochodowych. Ze swojej strony proponujemy transport na najwyższym poziomie do Holandii oraz transport z Holandii do Polski i zapewniamy klientów o wspaniałych warunkach podróży oraz jej sprawnej organizacji. Oczywiście jak każda firma organizująca przejazdy Polska-Holandia nie unikamy błędów, jednak zawsze mamy w sobie motywację do ich zniwelowania i staramy się wynagradzać je pasażerom w postaci dodatkowych zniżek i rabatów, lub darmowych kursów. Skontaktuj się z nami i zarezerwuj busa telefonicznie.

 

BUSY Z GLIWIC DO HOLANDII

Busy z Gliwic do Holandii. Gliwice są ważnym węzłem komunikacyjnym. Również nasze busy przejeżdżają przez Gliwice autostradą A4 w kierunku Holandii, dlatego zapraszamy wszystkich pasażerów z Gliwic i sąsiadujących miejscowości do skorzystania z naszej oferty. Naszym klientom w Gliwicach proponujemy atrakcyjne ceny busów do Holandii. Więcej szczegółów o wyjazdach można znaleźć na naszej stronie, a rezerwację biletu mogą Państwo wykonać telefonicznie lub poprzez e-mail.

Na terenie Gliwic znajduje się węzeł dwóch autostrad:
A1 łączącej Gdańsk i Gorzyczki,
A4 łączącej Zgorzelec i Korczową, która jest trasą europejską E40,

W sumie na terenie miasta znajdują się aż 4 węzły autostradowe

Gliwice przecinają 3 drogi krajowe i 3 wojewódzkie:
DK 44 Gliwice – Kraków,
DK 78 Chałupki – Chmielnik,
DK 88 Strzelce Opolskie – Bytom,
DW 408 Kędzierzyn-Koźle – Gliwice,
DW 901 Olesno – Gliwice,
DW 902 Gliwice – Katowice (zwana Drogową Trasą Średnicową)[50][51][52][53][30].

W Gliwicach znajduje się fabryka Opla, w której produkowany był model Astra IV, a także firma NGK Ceramics wytwarzająca filtry, katalizatory i czujniki NOx. Na terenie gminy Gliwice położony jest park technologiczny Technopark Gliwice. Na terenie miasta ulokowane są Zakłady Mechanicze Bumar Łabędy,  które produkują czołgi PT-91 oraz maszyny budowlane. W Gliwicach działa Kopalnia Węgla Kamiennego Sośnica. W mieście swoją siedzibę ma POCH polski producent i dystrybutor odczynników chemicznych

BUSY Z WARSZAWY DO HOLANDII

Busy z Warszawy do Holandii. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Busy do Holandii z Warszawy wyjeżdża w systemie door to door, po wcześniejszej rezerwacji. Busy przystosowane są do długich międzynarodowych tras i wyposażone są we wszelkie udogodnienia dla pasażerów jak TV WIFI 230V.

Obecnie przez Warszawę przebiegają trzy drogi ekspresowe: S2, S8, S79. 6 dróg krajowych: DK2, DK7, DK8, DK17, DK61 i DK79 .14 dróg wojewódzkich: DW580, DW629, DW631, DW633, DW634, DW637, DW638, DW706, DW711, DW717, DW719, DW724, DW801 i DW898.
Niedaleko Warszawy położone jest Lotnisko Chopina i port lotniczy Warszawa-Modlin.
Warszawa leży w środkowym biegu Wisły po obu jej stronach. Jako jedyna europejska stolica leży przy parku narodowym. Z okresu średniowiecza, do dziś zachował się zespół zabytków z późnego średniowiecza (w znacznym stopniu odbudowane i zrekonstruowane)

BUSY Z KRAKOWA DO HOLANDII

Busy z Krakowa do Holandii. Kraków jest bardzo popularnym kierunkiem wybieranym przez naszych pasażerów, ze względów biznesowych jak i turystycznych. Kraków polecamy na długie świąteczne weekendy jak i wakacyjny odpoczynek. Dlatego proponujemy Państwu atrakcyjne ceny busów z Krakowa do Holandii, jak i z  Holandii do Krakowa – jednego z najstarszych miast w Polsce. Do 1795 r. Kraków był formalnie stolicą Polski, a do 1611 r. siedzibą władców państwa polskiego – Kraków pełni funkcję centrum od administracyjnego, gospodarczego, edukacyjnego, kulturalnego, po  naukowe, usługowe i turystyczne.

Kraków jest jednym z kluczowych węzłów kolejowych w Polsce. Miasto przecinają drogi krajowe i europejskie: DK4, DK7, DK44, DK52, DK75, DK79, DK94. Przez miasto przebiega także droga ekspresowa S7, a obok miasta autostrada A4

Niedaleko pod Krakowem w Balicach znajduje się drugi pod względem ilości obsługiwanych pasażerów rocznie port lotniczy w Polsce.

Główne atrakcje turystyczne Krakowa to:
– Zamek Królewski na Wawelu,
– Katedra Wawelska,
– Stare Miasto – od 1978 wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO,
– Rynek Główny,
– Sukiennice
– Kościół Mariacki
– Kolegiata św. Anny
– Collegium Maius Uniwersytetu Jagiellońskiego
– Kazimierz – od 1978 wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO
– Cmentarz Remuh
– Kopiec Kościuszki.

 

BUSY Z POZNANIA DO HOLANDII

Busy z Poznania do Holandii. Proponujemy Państwu atrakcyjne ceny na przejazd busem z Poznania do Holandii. Zapewniamy bardzo wysoki komfort i bezpieczeństwo. Dbamy o to aby podróż do Holandii odbywała się w miłej atmosferze, reagujemy na wszystkie Państwa uwagi i prośby, dlatego prosimy zgłaszać się do naszych kierowców lub dzwoniąc do naszych konsultantów pod nr podany na naszej stronie. Poznań jest węzłem drogowym i kolejowym. Zbiega się tutaj 5 dróg o znaczeniu krajowym: nr 5 (E261), nr 11, nr 92 jak i autostrada A2 (droga europejska E30) oraz droga krajowa nr 32. Poznański Węzeł Kolejowy jest jednym z największych w kraju i zbiega się w niż aż 8 linii kolejowych z najważniejszych kierunków Polski. Funkcjonuje tu również międzynarodowy port lotniczy Poznań – Ławica, z którego można dostać się do około 25 głównie europejskich miast. Poznań jest miastem przemysłu, handlu, logistyki i turystyki a znany jest między innymi z największego centrum wystawienniczego w Polsce ze znanymi Międzynarodowymi Targami Poznańskimi.