Profesjonalny przewóz psów i kotów

Jesteśmy firmą specjalizującą się w przewozie zwierząt domowych pod profesjonalną opieką w specjalistycznie przystosowanych do tego pojazdach osobowych. Terenem naszych działań jest objęta cała Europa. Głównie Polska, Niemcy, Holandia, Belgia i Wielkiej Brytanii. Od 2013 roku coraz częściej organizujemy też kursy przewozowe do Francji. W zakres naszych usług wchodzi głównie przewóz psów i kotów (ale także fretek, ptaków i gryzoni) od drzwi do drzwi. Usługi świadczymy pod okiem wykwalifikowanej kadry zootechnicznej lub weterynaryjnej w wyspecjalizowanych samochodach osobowych z klimatyzacją.

Nie wysyłaj psa w paczce!

Zwierzęta przewożone są w certyfikowanych transporterach marki Gulliver IATA, odpowiednio dopasowanych do rozmiaru każdego Pasażera. Nasza firma spełnia wszelkie wymagania i przepisy weterynaryjne oraz standardy Europejskie dotyczące transportu psów, kotów i fretek. Kierowcy posiadają licencję na przewóz zwierząt, a środek transportu zatwierdzenie od Powiatowego Lekarza Weterynarii. Samochód, jak także kadra kierowców, przystosowani są do przewożenia zwierząt o najwyższej wartości hodowlanej.

POSIADAMY WSZELKIE ZEZWOLENIA ORAZ LICENCJE NA PRZEWÓZ ZWIERZĄT!!!

Sprawdź, jakie warunki musisz spełnić, abyśmy mogli dowieźć Twojego zwierzaka na miejsce.

Ponadto wspomniany wcześniej przewóz zwierząt dotyczy nie tylko czworonogów, ale również ptactwa, a także innych domowych pupili. Na naszej stronie znajdą Państwo informację odnośnie warunków, które trzeba spełnić, aby móc transportować w naszych busach zwierzęta, a także jakie dopuszczalne gabaryty mogą mieć dostarczane przez nas paczki. Przyjmujemy na pokład busa zwierzęta jedynie wraz z właścicielem. Właściciel ponosi odpowiedzialność za prawidłowość dokumentów wymaganych przez graniczne służby weterynaryjne (paszport, szczepienia). Posiadamy wszelkiego rodzaju transportery do przewozów piesków i kotków i wszelkiego rodzaju sprzęt do przewozu innych zwierząt

Przewozimy zarówno psy, koty, króliki, chomiki, szczurki, fretki i wiele innych. Datę i termin przewozu zwierząt do Anglii ustalamy indywidualnie z każdym klientem. Cena za przewóz zwierząt do Anglii też ustalana jest indywidualnie w zależności od rodzaju, wielkości i trasy przewozu zwierzęcia.

Zwierzęta domowe towarzyszące podróżnym (dotyczy to tylko psów, kotów i fretek) mogą wjechać na terytorium Anglii z Polski po spełnieniu poniższych wymagań:

1. Muszą być zidentyfikowane za pomocą mikrochipa lub tatuażu (wykonego przed 3 lipca 2011 r).

2. Muszą zostać zaszczepione przeciwko wściekliźnie.

3. Muszą być zaopatrzone w paszport wystawiony przez upoważnionego lekarza

Dla innych zwierząt towarzyszących – króliki, chomiki, świnki morskie, myszy, szczury, itp. – nie jest wymagana żadna dokumentacja.